2015. február 2., hétfő

Prológus

Sziasztok :) Blair vagyok, 18 éves , körülbelül egy éve költöztem Miami egyik kertvárosába, apummal.Apukámmal élek. Anyukám születésemkor meghalt.
Mikor ide költöztünk ismerkedtem meg Ashtonnal . Akivel lassan egy éve vagyok együtt.❤❤
Blairnek  szinte tökéletes élete van, szeretõ apa, gyönyörû ház,  a tökéletes pasi, barátok. Mindene meg van. Míg egy új szomszéd érkezésével minden megváltozik.Nem is sejti hogy milyen hatással less az életére ez a titokzatos új szomszéd, s hogy a  mindent elveszíthet......

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése